Jste zde

Děkujeme Vám všem, kteří jste přispěli, či stále přispíváte lidem s nemocí motýlích křídel. Vážíme si vaší podpory, díky které se nám daří zkvalitňovat život nemocných s EB a jejich rodin.

Poděkování za ošetřovací materiál a speciální výživu

Děkuji mnohokrát za zakoupení potřebných desinfenkčních prostředků a mastiček doslova životně důležitých pro ošetření bolavých ran na těle. Také za opakovaný doplatek na nutriční doplňky stravy. Poděkování patří  štědrým dárcům, kteří naši organizaci DEBRA ČR  podporují, a která nám může následně dlouhodobě pomáhat.

Díky díky díky

Dominik

Darovací smlouva byla podepsána dne 17.01.2020 na částku 19 609 Kč

Poděkování za ubytování před vyšetřením v EB Centru

Rádi bychom poděkovali za poskytnutí ubytování v Brně. Díky zaplacení pokoje, jsme mohli přijet do Brna o den dříve a tím jsme stihli obejít více oddělení v EB Centru. Vojtíšek byl na kontroly odpočatý a hotelový pokoj proměnil v jednu velkou kuchyni, kde si hrál na kuchaře.

Děkujeme.

Vojtíšek s rodiči

 

Darovací smlouva byla podepsána dne 13.01.2020 na částku 1 992 Kč

Poděkování za ubytování před vyšetřením v EB Centru a ošetřovací materiál

Děkuji všem dárcům organizace Debra.......díky Vám jsem si mohla  při lékařských vyšetřeních nasát i atmosféru vánočního Brna, což při velké vzdálenosti bych jistě nemohla a odvézt si potřebný ošetřovací materiál, který denně používám, vnímám toto jako velkou podporu, a také že v tom nejsem sama..... moc díky.

Žaneta

Darovací smlouva byla podepsána dne 10.01.2020 na částku 3 325 Kč